Ko darīt ar nosaukumu, aprakstu un atslēgas vārdiem?

foto nosaukums atslegas vardi apraksts

You may also like...

1 Response

  1. 12. janvāris, 2017

    […] 4. Pēc šī soļa jāgaida kāmēr fotogrāfija tiks apstrādāta. Atkarībā no servera noslogojuma, fotogrāfijas lieluma un ielādēto fotogrāfiju daudzuma tas var aizņemt no 10 sekundēm līdz pat vairākām stundām. Parasti pēc tam, kad esmu iemetis fotogrāfijas, datoru aizveru ciet un daru citas lietas. Pēc atgriešanās ir jāiet uz unfinished files un jāizvēlās licences veids – parasti tā būs commercial, bet ja fotogrāfija ir domāta ziņu dienestiem, tad var izvēlēties editorial (par to kādos gadījumos jālieto kāda licence pastāstīšu citreiz). Pēc tam var ķerties klāt nosaukumam, aprakstam un atslēgas vārdiem. […]

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.